Gościnny Trenning

INICJATYWA GODNA UZNANIA

W dniu 1 czerwca 2010 r. z inicjatywy członków Polskiego Związku Fitness & Wellness weszło w życie porozumienie dwunastu klubów Fitness & Wellness, które postanowiły udostępniać bezpłatnie swoim klubowiczom „GOŚCINNY TRENING”. Kluby te należą do segmentu PREMIUM i świadczą usługi na najwyższym europejskim poziomie.

„GOŚCINNY TRENING” to możliwość okazjonalnego skorzystania z usług klubu w innym mieście, np. podczas urlopu czy podróży służbowej, i to bez zbędnych formalności i opłat. Warunkiem uzyskania takiego PRZYWILEJU jest bycie członkiem społeczności klubowej (JEDNEGO Z LISTY niżej wymienionej). Nie jest on dostępny dla posiadaczy miesięcznych karnetów.

Tego typu wzajemna dostępność współpracujących niezależnych klubów rozwija się na zachodzie Europy już od lat i znakomicie uatrakcyjnia klubowiczom ich członkostwo. Z uznaniem witamy pierwszą taką INNOWATORSKĄ inicjatywę na polskim gruncie. Właściciele, Managerowie tych wyselekcjonowanych klubów to LUDZIE SUKCESU !

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Z oferty klubów uczestniczących w porozumieniu mogą korzystać jedynie klubowicze posiadający ważne abonamenty - umowy członkowskie! Karnety miesięczne są wykluczone z porozumienia międzyklubowego;
2. Warunkiem korzystania z wzajemnych usług jest minimalna odległość od klubu macierzystego do "gościnnego" ponad 50 km;
3. Maksymalny okres korzystania z usług klubu "gościnnego" to 14 dni od daty pierwszych odwiedzin;
4. Osoby, które chcą uczęszczać do klubu "gościnnego" proszone są poinformowanie recepcji Fitness Park Radom w celu dopełnienia formalności.

LISTA UCZESTNIKÓW POROZUMIENIA

Nazwa ośrodkaMiastoStrona WWW
Fitness & Wellness "AZIK" Kraków www.azik.pl
Fitness Academy (Arcady Wrocławskie) Wrocław www.fitnessacademy.pl
Fitness Academy (Wrocław, Park Wodny) Wrocław www.fitnessacademy.pl
K.M.Magnum Sport Lublin www.chudniesz-wygrywasz.pl
Lady Fitness Club Wrocław www.ladyfitness.com.pl
Lady Fitness "Mazowiecka 13" Szczecin www.mazowiecka13.com
ITI Fitness Club Warszawa Strona w budowie
Fitness Park Radom Radom www.fitnesspark.radom.pl
Good Luck Club Gdańsk www.goodluckclub.pl
Fabryka Formy Poznań www.fabryka-formy.pl
Fitness Park Warszawa Warszawa www.fitnesspark.pl
Body Perfect Olsztyn www.bodyperfect.pl
Klonowa Day SPA Siedlce www.klonowadayspa.pl